DRZWI KUMI - WYMIANA DRZWI WROCŁAW

O nas

Na rynku sprzedaży oraz montażu drzwi firma KUMI działa od 2018 roku. Jesteśmy młodym zespołem, który cechuje świeżość, entuzjazm do wykonywanej pracy oraz wszechstroność. Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie oraz troską o satysfakcję klienta. Wykonaliśmy mnóstwo montaży, dzięki którym zdobyliśmy niezbędne doświadczenie do wykonywania naszych usług kompleksowo, precyzyjnie i z należytym pietyzmem. Wybierając naszą firmę mogą być Państwo pewni, że wymiana drzwi przebiegnie sprawnie i nieuciążliwie. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego oferujemy Państwu pełne doradztwo oraz pomoc w całym procesie montażu lub wymiany drzwi.

Zakres naszych usług obejmuje

Montaż drzwi zewnętrznych

Drzwi drewniane idealnie sprawują się jako drzwi pokojowe do mieszkań w bloku, ponieważ dużo lepiej niż metalowe tłumią dźwięki dochodzące z klatki schodowej oraz dźwięki wychodzące z mieszkania.

Montaż drzwi wewnętrznych

W naszej ofercie drzwi wewnętrznych znajdziesz drzwi od sprawdzonych producentów. Oferowane przez nas drzwi pokojowe mają gwarancję jakości, są trwałe i solidne. Charakteryzują się świetną izolacją dźwiękową oraz termiczną.

Wymiana drzwi zewnętrznych
Wymiana drzwi wewnętrznych
Sprzedaż drzwi

Współpracujemy z kilkoma producentami jednocześnie, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo szeroka. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi drewniane, drzwi na wymiar, drzwi zewnętrzne z listwą, drzwi metalowe a także drzwi na raty.

Serwis drzwi

Każde drzwi zakupione u nas posiadają dwuletnią gwarancję. Jesteśmy niedużą firmą przez co, kontakt z klientem w sprawie reklamacji jest prosty oraz szybko rozpatrywany.

Montaż drzwi we Wrocławiu

Wybierając nasze usługi nie musisz martwić się o transport drzwi oraz materiałów, zajmiemy się wszystkim. Sprzedajemy, dowozimy, montujemy oraz wymieniamy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego.

Cena Montażu Drzwi

Na naszej stronie znajdą Państwo aktualny cennik montażu drzwi 2022. Oferujemy bezpłatny pomiar oraz konsultację. Skorzystaj z naszego formularza aby umówić się z naszym pracownikiem.

Gwarantujemy

Szybki, profesjonalny i nieuciążliwy dla klienta montaż
Produkty doskonałej jakości
Drzwi pochodzące od najlepszych polskich producentów, którzy już od wielu lat tworzą dla Was doskonałej jakości produkty
Drzwi trwałe pod względem konstrukcji oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych
Drzwi dźwiękoszczelne z odpowiednią izolacją techniczną
montaż drzwi
                    wrocław

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do naszych specjalistów i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.

+48 795 648 112

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

FORMULARZ KONTAKTOWY