DRZWI KUMI - MONTAŻ DRZWI WROCŁAW

Witaj na blogu Drzwi Kumi. Będziemy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami i ciekawostkami z ostatnich montaży. Z każdego montażu dołączymy kilka zdjęć oraz krótki opis z podsumowaniem.


Drzwi wewnętrzne z ościeżnicami regulowanymi
Marzec 16, 2023

Drzwi wewnętrzne "ARTUS River

Seria A" z ościeżnicami regulowanymi w kolorze "dąb arctic"

Montaż przeprowadzony we Wrocławiu, w bloku z wielkiej płyty.

Działamy również w miastach: Wrocław Bielawa Dzierżoniow Świdnica Oława Trzebnica Lubin Milicz Legnica Wałbrzych Oraz w całym województwie Dolnośląskim

Drzwi z ościeżnicą regulowaną
Marzec 06, 2023

Jeśli szukasz drzwi, które łatwo się dopasują do Twojego otworu drzwiowego, warto zwrócić uwagę na drzwi z ościeżnicą regulowaną. Dzięki temu rozwiązaniu, masz możliwość precyzyjnego dostosowania drzwi do wymiarów otworu oraz zapewnienia odpowiedniej szczelności. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Ci zalety drzwi z ościeżnicą regulowaną oraz podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Zalety drzwi z ościeżnicą regulowaną:

 1. Precyzyjne dopasowanie Dzięki regulowanej ościeżnicy, drzwi łatwo dostosują się do wymiarów otworu, zapewniając dokładne dopasowanie i zapobiegając ewentualnym przeciekom powietrza.

 2. Łatwość montażu Regulowana ościeżnica ułatwia montaż drzwi, ponieważ pozwala na dostosowanie jej do już istniejącego otworu drzwiowego. Dzięki temu nie ma potrzeby przeprowadzania skomplikowanych prac adaptacyjnych.

 3. Oszczędność czasu i pieniędzy Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu i łatwości montażu, drzwi z ościeżnicą regulowaną mogą przyspieszyć proces instalacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na kosztach związanych z pracami adaptacyjnymi.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi z ościeżnicą regulowaną?

 1. Wymiary drzwiowego otworu Przed zakupem drzwi z ościeżnicą regulowaną, należy dokładnie zmierzyć wymiary otworu drzwiowego, aby wybrać odpowiedni model.

 2. Materiał drzwi Istnieją drzwi z ościeżnicą regulowaną wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal, szkło czy PVC. Wybierz taki materiał, który najlepiej pasuje do Twojego stylu oraz wymagań estetycznych.

 3. System regulacji Ważne jest, aby wybrać drzwi z ościeżnicą regulowaną, które mają prosty i skuteczny system regulacji. Powinien on umożliwiać łatwe dostosowanie drzwi do wymiarów otworu, a jednocześnie zapewnić odpowiednią szczelność.

Podsumowanie

Drzwi z ościeżnicą regulowaną to rozwiązanie, które umożliwia precyzyjne dopasowanie drzwi do wymiarów otworu drzwiowego, zapewniając odpowiednią szczelność i łatwość montażu. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć wymiary otworu oraz wybrać odpowiedni materiał i system regulacji.

Drzwi przesuwne
Styczeń 31, 2023

Drzwi wewnętrzne "Esstilo" przesuwne w kolorze Białym. Montaż przeprowadzony we Wrocławiu, w bloku z wielkiej płyty. Działamy również w miastach: Wrocław Bielawa Dzierżoniow Świdnica Oława Trzebnica Lubin Milicz Legnica Wałbrzych Oraz w całym województwie Dolnośląskim

Cena wymiany drzwi zewnętrznych.
Styczeń 04, 2023

Cena wymiany drzwi zewnętrznych to jedno z pytań, które często pojawiają się w głowach właścicieli domów i mieszkań. Drzwi zewnętrzne pełnią wiele ważnych funkcji, a wymiana starych lub zużytych drzwi na nowe to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści. Wymiana drzwi zewnętrznych może zwiększyć bezpieczeństwo domu, poprawić izolację termiczną i akustyczną, a także zwiększyć atrakcyjność estetyczną budynku. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje wymiana drzwi zewnętrznych i co wpływa na cenę tej usługi. Cena usługi montażu drzwi zewnętrznych w mieście Wrocław zależy od wielu czynników. Oto kilka z nich: Rodzaj drzwi: na rynku dostępne są drzwi drewniane, aluminiowe, PCV oraz stalowe. Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety, a ich cena może się znacznie różnić. Drzwi drewniane są najdroższe, ale za to najbardziej eleganckie i estetyczne. Są też dość trwałe i dobrze izolują termicznie. Drzwi aluminiowe są lżejsze i bardziej wytrzymałe, ale mniej izolują termicznie. Drzwi PCV są tańsze, ale mniej trwałe i mniej estetyczne. Drzwi stalowe są najtrwalsze, ale też najcięższe i najdroższe. Wielkość i kształt drzwi: im większe i bardziej skomplikowane drzwi, tym więcej będzie kosztowała ich wymiana. Marka i model drzwi: wybierając drzwi, warto zwrócić uwagę na markę i model, ponieważ te mogą mieć znaczący wpływ na cenę. Dodatkowe elementy: wybierając drzwi, warto zastanowić się, czy chcemy zamontować dodatkowe elementy takie jak klamki, zamki czy szyby. Każdy z tych elementów będzie wpływał na cenę wymiany drzwi. Styl budynku: styl budynku, w którym mieszkamy, może również wpływać na cenę wymiany drzwi zewnętrznych. Drzwi do budynków w stylu nowoczesnym będą inaczej wyceniane niż drzwi do budynków w stylu klasycznym. Trudno jest podać dokładną cenę montażu drzwi bez znajomości tych szczegółów. Ogólnie rzecz biorąc, ceny usługi montażu drzwi zewnętrznych w mieście Wrocław zaczynają się od około 1000 złotych za prosty montaż drzwi o standardowych wymiarach i bez dodatkowych elementów. Oczywiście ceny te mogą ulec zmianie w zależności od wielkości i kształtu drzwi, a także od tego, czy wymagane jest wykonanie dodatkowych prac, takich jak przygotowanie otworu pod drzwi czy wymiana ościeżnicy.

Jak ustrzec się włamania?
Październik 20, 2022

𝐉𝐚𝐤 𝐮𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐜 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐰ł𝐚𝐦𝐚𝐦𝐚𝐧𝐢𝐚❓ 𝐖𝐲𝐦𝐢𝐚𝐧𝐚 𝐝𝐫𝐳𝐰𝐢 𝐰𝐞𝐣𝐬́𝐜𝐢𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐳𝐚𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐚𝐧𝐭𝐲𝐰ł𝐚𝐦𝐚𝐧𝐢𝐨𝐰𝐞❗ ❗❗❗W ostatnich dniach wymienialiśmy drzwi po włamaniu na osiedlu Popowice we Wrocławiu na którym odnotowuję się od jakiegoś czasu serie włamań.❗❗❗ 👮W tym przypadku (❗𝐃𝐫𝐳𝐰𝐢 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐲ł𝐲 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐚̨ 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐞̨❗) nie zostały zastosowane jakiekolwiek zabezpieczania i złodziejom udało się włamać, lecz gdy już weszli do mieszkania zatrzasnęli się. Przez jakiś czas próbowali wywarzyć drzwi od środka. Gdy w końcu drzwi się poddały - uciekli. 🕵Na zdjęciach zobaczą Państwo źle zamontowaną oraz wyłamaną wkładkę, klamkę zamontowaną "na wkręty" oraz drzwi po włamaniu jak również drzwi po naszym montażu. ⚠⚠⚠ Poniżej opiszę jak złodzieje otwierają Państwa drzwi oraz jak ustrzec się przed włamaniem.⚠⚠⚠ ✅1. Przede wszystkim, jeśli mają państwo klamkę zamontowaną na "wkręty"(zdjęcie w galerii) z obu stron - należy zmienić klamkę na taką która nie ma widocznych śrub z zewnętrznej strony lub zmienić śruby na przelotowe tak aby złodziej nie mógł ich odkręcić od zewnątrz. To utrudni złodziejowi wyłamanie wkładki (ppkt. 2) ✅2. Kolejnym ułatwieniem dla złodzieja są wkładki które wystają po za szyld klamki powyżej 0,5mm(zdjęcie w galerii). Dlaczego powyżej 0.5mm? Złodzieje łamią taką wkładkę kombinerkami lub innym narzędziem, gdy wkładka wystaje np. 0,2mm nie są w stanie złapać jej z odpowiednią siłą żeby ją złamać. ✅3. Co wyróżnia nas od konkurencji? Zawsze podczas wymiany drzwi stosujemy wkładki które wystają maksymalnie do 0.2mm oraz klamki montowane na śruby przelotowe, dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia klamek firmy "AXA" w której śruby przelotowe są niewidoczne od strony zewnętrznej lub klamki w wersji "AXA ROYAL" jak w tym przypadku, gdzie dodatkowo zastosowano system z zabezpieczeniem antyrozwierceniowym.

Stalowe drzwi wejściowe
Październik 13, 2022

Drzwi stalowe firmy MARTOM z "lustrem weneckim" w kolorze "Złoty Dąb" Ud dla drzwi przeszklonych - od 1,5 W/m2K Wyciszenie - 30 dB Montaż przeprowadzony we Wrocławiu, w domku jednorodzinnym. Działamy również w miastach: Wrocław Bielawa Dzierżoniow Świdnica Oława Trzebnica Lubin Milicz Legnica Wałbrzych Oraz w całym województwie Dolnośląskim
montaż drzwi
                    wrocław

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do naszych specjalistów i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.

+48 795 648 112

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

FORMULARZ KONTAKTOWY